דלג לתוכן

דבר מנכ"ל התאגיד

תושבים יקרים,

אנו מסכמים בסיפוק עוד שנת פעילות מבורכת בתאגיד המים והביוב "מי רקת טבריה". הקמנו וביססנו חברה אמינה, מתקדמת ויעילה הפועלת ללא הרף לשדרוג תשתיות המים והביוב ברחבי התאגיד ולשיפור השירות לתושבים.

כידוע, הקמת תאגיד "מי רקת טבריה" נעשתה בהתאם להוראות חוק תאגידי מים וביוב, חוק שנחקק על מנת להבטיח את השימוש בכספי כל תושב, לשיפור השירות לתושבים, לתחזוקת רשת המים והביוב הציבוריות וכן פיתוח של תשתיות מים וביוב חדשות במקומות הנדרשים וכמענה לשכונות החדשות המוקמות ברחבי התאגיד.

אנו בתאגיד "מי רקת טבריה" מיישמים חוק זה הלכה למעשה. מאז הקמת התאגיד השקענו כ- 300 מיליון ₪ בשיפור תשתיות המים והביוב ברחבי התאגיד, בין הפרויקטים הבולטים ניתן לציין את הקמת מתקן לטיהור שפכים בביתניה, הקמת תחנת שאיבה ראשית לביוב, ביטול המתקן לטיהור שפכים הישן מול חוף גיא ועוד. השנה מתמקד התאגיד בפיתוח מערכות מים וביוב בשכונות החדשות ברחבי התאגיד לצד שיפור ושדרוג תשתיות ישנות וכן בשילוב טכנולוגיות חדשות ומתקדמות כחלק מהתייעלות התאגיד.

התאגיד מפעיל לרווחת התושבים מחלקת שירות לקוחות וגבייה על פי מודל הלקוח מהחברות המובילות בארץ הכולל צוות נציגי שירות לקוחות מיומן ומקצועי ואנו פועלים ללא לאות על מנת שאיכות מי השתייה אותם מפיק התאגיד באופן עצמאי מהכנרת, תוסיף להיות מן הגבוהות בארץ, כפי שהיא כיום.

אתר האינטרנט של "מי רקת טבריה" אשר שודרג לאחרונה והונגש לבעלי מוגבלויות נבנה עבורכם כחלק ממערך השירות אותו אנו מספקים. האתר נועד לשרת אתכם, התושבים, ולספק את כל המידע במהירות וביעילות. באתר תמצאו את כל המידע הרלוונטי אודות חשבון המים והביוב, אפשרויות לקבלת שירות און ליין, תשלום מקוון של חשבונות, אפשרויות מגוונות ליצירת קשר ועוד – הכול בכדי לייעל עבורכם את השירות ולחסוך לכם את זמן ההגעה למחלקת שירות הלקוחות והגבייה.

בנוסף תוכלו למצוא באתר מידע נרחב על נושא המים וכן על פעילות חברת "מי רקת טבריה" בעבר, בהווה ואלו המתוכננות, בהתאם לתכניות העבודה ובמסגרת חזון החברה. כמו כן, כחלק ממדיניות התאגיד ושקיפותו, אנו מפרסמים באתר את הדו"חות הכספיים וכן דו"חות שונים ומידע אודות החברה ופעילותה.

מלבד אתר האינטרנט עומדים לרשותכם ערוצי קשר אחרים: מרכז שירות לקוחות הנותן מענה בנושא צריכה וחשבונות מים, מוקד תפעולי הפועל 24 שעות ביממה ומאפשר לכם לדווח על תקלות ברשתות המים והביוב הציבוריות, במרכזים אלה יענו נציגי השירות שלנו לפניותיכם תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, על איכות המענה ועל עזרה לבעיות שיועלו.

כולנו בתאגיד "מי רקת טבריה" ערוכים ומוכנים להעניק לכם, תושבים יקרים, את השירות המקצועי והמיטבי ורואים בקידום החברה את קידומם של היישובים תוך שמירה על רווחת וזכויות כל אחד ואחד מכם.

נשמח לקבל מכם הערות והארות על האתר ועל כל הנושאים האחרים בהם עוסק התאגיד.

בברכה,
שאול דוד, מנכ"ל
מי רקת טבריה בע"מ